خداحافظ

راستش، نوشتن از رفتن و خداحافظی کردن، اون هم بعد از سالها، دوازده، سیزده سال، کار راحتی نیست...ولی به یمن حضور سایر شبکه های قدرتمند اجتماعی مثل فیس بوک و تویتر و قس علی هذا... دیگه نگه داشتن و نوشتن وبلاگ ظاهرا دِمُده شده. جدا از شوخی، نه برای خواننده اون جذابیت سالهای دور رو داره و نه حتی نویسنده اون کشش سابق رو برای نوشتن؛ شاید همه ما به نوعی ابزار قوی تر و تعامل چندطرفه و با سرعت بیشتری رو که از طریق سایر شبکه های اجتماعی فراهم شده ترجیح میدیم. من، دوستان بهتر از برگ گلی در این سالهای بلاگ نویسی پیدا کردم که با یکی دو تا شون هنوز ارتباط دارم ولی افسوس که از سایرین بی خبر مطلقم. وبلاگ هاشون که گاهی هشت نه سال هست به روز نشده و خیلی هاشون هم که اصلا وبلاگ رو بستن و همچون آدرسی دیگر وجود خارجی نداره. روزی روزگاری این وبلاگ در مقام پنجره کوچکی بود از بالکن خونه ما (من و آرمن) در بیروتِ لبنان که من با دنیا از شرق تا ایران و از ایران تا غرب در ارتباط و بده و بستان مجازی بودم. چه دوستان نازنینی که همراه بودند با من و زندگی ام و فراز و نشیب ها و سفر های متعدد من از لبنان به همه جا و همه جا و همه جا...آرمن، نینا، رازمیک و ...خدایا باور نمی کنم نزدیک به پانزده سال از بهترین روزهای عمرم رو اینجا و در کنار شما به نوعی باهم گذروندیم. همه تون رو به خدای بزرگ می سپارم و برای همه اتون آرزوی های قشنگ و رنگی دارم. 

/ 6 نظر / 14 بازدید
lara

ma hanozam dostim vali to to facebook man nisty!

lara

happy norooz

دوید

لارا عزیز، ایمیل آدرس دوستداشتنی ام بعد از نزدیک به چهارده سال متاسفانه از بین رفت. چراش رو خودم هم هنوز نمی دونم. نامه نگاری های متوالی با یاهو هم اثر نکرده تا به امروز. به هرحال برام یک آدرس ایمیلی بنویس که بتونم در تماس باشم باهات

lara

[بغل]

پرکلاغی (مرسده)

دوید جان، من بهت ایمیل زدم ولی نمیدونستم آدرس ایمیل ات خراب شده. این آدرس ایمیل من: mercede.k@gmail.com امیدوارم حالت خوب باشه دوست من.