سال نو کلیمی

مدتهای طولانی ست که اینجا چیزی ننوشتم. دوستان وبلاگی ام رو که بی اندازه دوستشون داشتم رو هم به جز یکی دو نفر همه رو از دست دادم یا گم کردم یا بی خبرم... بسیار تاسف بار و ناراحت کننده هست. از گروه سه نفره معروف بیروت هم که دیگه کلا از هم پاشیده و نینا که ازدواج کرده و پاریس هست (چند ماه پیش رفتم پیششون و دیدمشون) و آرمِن هم که رفته کانادا و حالا قراره بیاد یه یک ماهه دیگه که همدیگر رو ببینیم. ماه هاست که دلم می خواد بیام اینجا و چیزی بنویسم ولی نمیشه و نمیشه...همه اش هم تقصیر گرفتاری نیست اون بهونه هست راستش یکمی که نه تا حدود زیادی حس این نوشتن رو از دست دادم :( ولی خوب هنوز خداروشکر دلایلی هرچند کم مونده که بیام و چند خطی بنویسم. من جمله همین سال جدید عبری. با دو روز تاخیر و روش هاشانا و آغاز سال 5773 عبری رو به همه هموطنان ایرانی ام و همه کلیمیان سراسر دنیا تبریک می گم و از خدای بزرگ می خوام که همه ما رو در سال جدید زیر چتر محبت و مهربانی و نعمت و راهنمایی خودش بگیره و روزها و ماه های خوبی رو برای همه ما رقم بزنه. از اینکه دیر دیر اینجا رو آپ می کنم از اون دو سه نفری که من رو شرمنده می کنند و میاند مطلب و کامنتی می گذارم پیشاپیش و چندباره عذرخواهی می کنم. به زودی یک متن مفصلی می نویسم و ماجرای زندگی این چند سال اخیر رو بازگو می کنم.

/ 9 نظر / 14 بازدید
لارا

[بغل]

آبی آسمانی

نمی دونستم سال جدیدتون شروع شده بهتون تبریک می گم. اما دوید عزیز خودت رو مجبور نکن بیای و یه باره مثل دفتر خاطراتت همه چیز رو بنویسی ... گاهی نقش ما آدما مثل یه پیچ نمایشی توی یه در هست. چه بازمون کنن چه نه چیزی از در خراب نمیشه ولی قطعن یا نباید از اول می بوده و یا حالا که هست اگر باز بشه جای سوراخش میمونه. دوستی های ما خیلی وقتها اینجوریه من فکر میکنم بهنره خودمون رو از این در و دیوار جدا نکنیم شاید ما به اون نیاز نداشته باشیم و اون هم به ما ولی ما قطعن با هم زیباتریم. خوب بمونی:)

نازنین عادت میکنیم

سلام من نازنین وب عادت میکنیم هستم مدتها بود وب لاگ نبودم و خیلی ناراحت بودم امروز حس غریب برگشت حس کردم و امدم به دوستانم سر بزنم ا و هم به وب لاگ خودم و مطلبی بنویسم یاد قدیم که خیلی فعال بودم در وب لاگ حس خوبی بود و الان انگار خیلی غریب شده ا.میدوارم خوب باشی

humana

[لبخند]

دوید

هومانا عزیز، چقدر خوبه تو هستی لااقل این روزها، دوستان قدیمی کم پیدایند...

lara

norowzet mobarak[بغل][گل]

humana

[گل] . . . . . کاش می شد باز بود

lara

man dige bahet harf nemizanam tamom shod namard ke javab emailahmo nadadi

نظافت منزل

مرسی لذت بردم. منتظر مطالب بیشتر از شما هستم.